Tuż po północy startują zapisy na 2. Cross Górski po Zielonym Lesie, który odbędzie się 16 października. Przy zapisach dostępnych będzie tylko 450 miejsc, dlatego też nie należy zwlekać z decyzją.

BIEG GŁÓWNY

Zawodnicy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w naszym biegu, będą mieli do pokonania około 10-kilometrową trasę prowadzącą ścieżkami urokliwego Zielonego Lasu, w którym zlokalizowany jest największy punkt województwa lubuskiego – 229 m n.p.m.

Zapisy na bieg główny wystartują 1 lipca o godz. 00:01 i prowadzone będą tutaj http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=726

Opłata startowa do 1 września wynosić będzie 45 zł.

Przypominamy także, że medal, który otrzymacie na mecie 2. Crossu Górskiego po Zielonym Lesie będzie tworzył spójną całość z medalem z kwietniowej 2. Dychy po Żarach (zdjęcie poniżej). Przy zapisach możliwe będzie również zamówienie ekspozytora na medale w cenie 25 zł.

Regulamin biegu jest dostępny tutaj >>

BIEGI DZIECI

Przed biegiem głównym odbędą się również dwa biegi dla dzieci 2. AK ANATOL Mini Cross. Zapisy prowadzone będą tutaj: http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=727, a opłata startowa wynosi 7 zł.

Biegi przeprowadzone zostaną na dwóch dystansach – około 800 metrów (dla dzieci urodzonych od 2006 roku) i 1,4 km (dla dzieci urodzonych do 2005 roku.

medale_ekspozytor


wzarach.pl - wydarzenia i imprezy kulturalne w Żarach