Żarscy zawodnicy w ostatni weekend wzięli udział w Sztafecie Górskiej w Kudowej Zdrój. Rywalizowali zarówno w biegu sztafetowym, jak i indywidualnym.

Sztafety składały się z trzech osób, które miały do pokonania trzy ponad 20-kilometrowe odcinki. Łącznie trasa miała 73,3 km.

Bardzo dobre ósme miejsce zajęła kobieca sztafeta reprezentującą Żary Runners Team. Agnieszka Górska, Marta Wujda i Anna Szepczyńska zameldowały się na mecie z czasem 9:12:41.

W kategorii MIX 19. miejsce zajęła rodzinna sztafeta „Zielony Las”, w której skład wchodzili Radosław Boniec, Aleksander Boniec i Gabriela Boniec. Trasę pokonali w czasie 8:53:21.

W biegu indywidualnym wystartowało dwóch żarskich zawodników. Stanisław Kuźmiak (Żary Runners Team) z czasem 9:33:15 zajął 24. miejsce w klasyfikacji OPEN, natomiast Paweł Dwornicki (Żary Runners Team) uplasował się na 31. miejscu z czasem 9:45:28.