Długi majowy weekend był bardzo intensywny w wykonaniu żarskich biegaczy. Można ich było spotkać na trasie biegów ultra w austriackich Alpach czy małopolskich Myślenicach, ale także w Białymstoku, Ludwikowicach Śląskich, Pisarzowicach, Zbąszynku i Zgorzelcu. W Lubsku rywalizowali natomiast w ramach duathlonu.

INNSBRUCK ALPINE TRAILRUN FESTIVAL – 65 KM (INNSBRUCK)

116. Paweł Redler – 9:15:20

GARMIN ULTRA RACE MYŚLENICE 2019 – 80 KM (MYŚLENICE)

9. Marek Lewandowski – 10:04:24 (5e M40)

7. PKO BIAŁYSTOK PÓŁMARATON – 21 KM (BIAŁYSTOK)

121. Artur Przybysz (Żary Runners Team) – 1:28:10 (34e M40)
745. Zbigniew Sochoń (Żary Runners Team) – 1:42:11 (230e M40)
1785. Krzysztof Danielak (Team Danlak) – 1:56:05 (155e M50)

BIEG SZTAFETOWY Z OKAZJI 15 LAT POLSKI W UE – 15 KM – ZGORZELEC

1. Krzysztof Cieślak/Adrian Cieślak (Żary Runners Team) – 53:05

SOWIOGÓRSKA DYCHA – 10 KM (LUDWIKOWICE KŁODZKIE)

3. Radosław Boniec – 38:06 (2e M20)
61. Bogumił Czajka – 52:05 (3e M55)
121. Aleksander Boniec – 1:02:51 (7e M55)

BIEG Z FLAGĄ – 21 KM (PISARZOWICE)

Kobiety:
2. Marta Wujda (Żary Runners Team) – 1:55:05
9. Aleksandra Glóra (Żary Runners Team) – 2:25:53

27. BIEG KONSTYTUCJI – 10 KM (ZBĄSZYNEK)

Mężczyźni:
7. Marek Włudarski (Żary Runners Team) – 36:38 (5e M20)
23. Mirosław Wolak (Żary Runners Team) – 39:36 (1e M50)
36. Artur Przybysz (Żary Runners Team) – 40:35 (9e M40)
37. Sławomir Banaszek – 40:38 (9e M40)
39. Paweł Motyl – 40:39 (16e M30)
52. Radosław Skręta (Żary Runners Team) – 41:50 (20e M30)
70. Janusz Banaszek (Żary Runners Team) – 43:11 (24e M40)
89. Zbigniew Sochoń (Żary Runners Team) – 44:28 (31e M40)
91. Marcin Zych – 44:35 (32e M40)
127. Radosław Jóźwiak – 47:07 (39e M40)
128. Maciej Włudarski (Żary Runners Team) – 47:09 (13e M50)
168. Andrzej Siwik – 49:22 (48e M40)
178. Dawid Pękała (Żary Runners Team) – 50:16 (50e M40)
194. Leszek Brzeziński – 51:47 (7e M60)
257. Zdzisław Flisak – 57:37 (8e M60)

Kobiety:
7. Dorota Laskowska – 45:44 (3e K30)
9. Joanna Saniuk (Żary Runners Team) – 46:01 (5e K30)
75. Ewa Roś-Brzezińska – 1:04:44 (5e K50)

LUBSKO CHALLENGE CROSS DUATHLON 2019

DYSTANS MEGA
10. Oskar Bogucki – 3:28:11 (3e M3)
11. Mariusz Stężycki (Żary Runners Team) – 3:30:09 (4e M4)
15. Marek Krasowski – 3:37:42 (6e M3)
16. Marcin Oszmiańczuk – 3:38:45 (7e M3)
24. Andrzej Siwik – 4:25:3 (12e M3)
26. Paweł Andrzejewicz (Żary Runners Team) – 4:31:14 (13e M3)
27. Sławomir Rewiński – 4:31:38 (14e M3)
28. Krzysztof Tomaszewski – 4:58:06 (3e M2)

DYSTANS MINI

Mężczyźni:
11. Krzysztof Grzegorczyk (Centrum Rowerowe Giant Team Żary) – 1:49:49 (3e M3)
71. Łukasz Szostek – 2:25:21 (16e M3)

Kobiety:
3. Anna Szepczyńska (Żary Runners Team) – 2:09:58

SZTAFETY

OPEN:
3. Centrum Rowerowe Giant Żary Team (Adam Pisulski/Adam Zarzycki) – 2:4136
6. Centrum Rowerowe Giant Żary Team (Mirosław Wolak/Daniel Piotrowicz) – 2:51:20
9. Centrum Rowerowe Giant Żary Team (Adam Zakrzewski/Łukasz Zaremba) – 2:53:42

MIX:
3. Rant Team (Małgorzata Cegielska/Łukasz Adamski) – 3:27:28


wzarach.pl - wydarzenia i imprezy kulturalne w Żarach