W ostatni weekend w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w lekkiej atletyce. Zawodnicy Agrosu Żary zdobyli dwa medale.

Brązowy medal w pchnięciu kulą zdobyła Alicja Dudkiewicz. Krążek tego samego koloru, w biegu na 3000 metrów, wywalczył Miłosz Bielak.

Alicja Dudkiewicz zajęła również piąte miejsce w rzucie dyskiem, natomiast Miłosz Bielak był czwarty w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Tuż za podium, w biegu na 2000 metrów z przeszkodami uplasowała się także Natalia Femlak. Czwartą lokatę zajęła również sztafeta 4×100 metrów w składzie Zuzanna Mistoń, Anna Caruk, Adrianna Kwiatkowska i Nina Pawłow.

Szóste miejsca w swoich konkurencjach zajęli Martyna Bardel (100 metrów przez płotki), Adrianna Kwiatkowska (skok wzwyż), Zuzanna Mistoń (skok w dal) i Kamil Gierula (bieg na 1500 metrów).

Na siódmych lokatach uplasowali się Zuzanna Mistoń (100 metrów przez płotki) i Kamil Gierula (3000 metrów). Ósma w biegu na 100 metrów przez płotki była Nina Pawłow.