W ostatnią sobotę w hali LO im. Bolesława Prusa odbył się tradycyjny Gwiazdkowy Turniej Karate. Do rywalizacji przystąpiło około 140 młodych zawodników z klubów zrzeszonych w JKA Polska.

Poniżej prezentujemy komplet wyników:


Przedszkolaki Dziewczynki Grupa A

  1. Lilianna Postrożna – KK Kontra Żary
  2. Lena Korż – KK Kontra Żary
  3. Jaśmina Sadowska – KK Kontra Żary
  4. Alicja Bartocha – KK Kontra Żary

Przedszkolaki Dziewczynki grupa B

  1. Oliwia Cehańczuk – KK Kontra Żary
  2. Karmela Fronczek – KK Kontra Żary
  3. Hania Horbaczewska – KK Kontra Żary
  4. Aleksandra Kłapouchy – KK Kontra Żary

Przedszkolaki Chłopcy Grupa A

  1. Aleksander Bartocha – KK Kontra Żary
  2. Marcel Sobczak – KK Kontra Żary
  3. Nikodem Auchimowicz – KK Kontra Żary
  4. Filip Dylewski – KK Kontra Żary

Przedszkolaki Chłopcy Grupa B

  1. Stanisław Rybiński – KK Kontra Żary
  2. Wiktor Końcowik – KK Kontra Żary
  3. Szymon Skałacki – KK Kontra Żary
  4. Maksymilian Olejniczak – KK Kontra Żary

Kata Dziewcząt – 7 lat

  1. Jagoda Skalimowska – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Amelia Więckowska – Kontra Żary
  3. Zuzanna Klimas – Kontra Żary
  4. Blanka Merk – Kontra Żary

Kata Chłopców – 7 lat

  1. Stefan Gozdek – UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  2. Szymon Budny – UKS Budo Grodzisk Maz.
  3. Dominik Stęplowski – KK Kontra Żary
  4. Rafał Myśliwiec – Jaguar krosno Odrz.

Kata Chłopców – 8 lat

  1. Hugo Zaręba – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Tomasz Wysoczański – UKS Budo grodzisk maz.
  3. Ryszard Sosnowski – Kontra Żary
  4. Gabriel Sobczak – Kontra Żary

Kata Dziewcząt 8 lat

  1. Nadia Wojakowska – Kontra Żary
  2. Milana Malinowska – Kontra Zary
  3. Weronika Musielińska – KK Krotosz Krotoszyn
  4. Amelia Pytlarczyk – UKS Budo Grodzisk Maz.

Kata dziewcząt – 9 lat

  1. Natalia Jóźwiak – Jaguar Krosno Odrzańskie
  2. Lena kabin – Kontra Żary
  3. Iga Sakuta – jaguar Krosno Odrzańskie
  4. Oliwia Pacyna – Jaguar Krosno Odrzańskie

Kata Chłopców – 9 lat

  1. Gracjan Końcowik – Kontra Żary
  2. Kacper Rudziewicz – Kontra Zary
  3. Adrian Wilk – Kontra Żary
  4. Aleksander Sadło – Kontra Żary

Kumite Dziewcząt – 9 lat

  1. Natalia Jóźwiak – Jaguar Krosno Odrz.
  2. Zuzanna Wiatr – UKS Budo Grodzisk Maz.
  3. Iga Sakuta – Jaguar Krosno Odrz.
  4. Oliwia Pacyna – Jaguar Krosno odrz.

Kumite Chłopców – 9 lat

  1. Gracjan Końcowik – kontra Żary
  2. Eryk Wdowiarski – UKS Budo Grodzisk Maz.
  3. Aleksander Sadło – kontra Żary
  4. Krystian Serwański – Kontra Żary

Kata Dziewcząt – 10 lat

  1. Aleksandra Łuszczyńska – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Marcelina Bandurska Samuraj Przeźmierowo
  3. Martyna Delak – Kontra Żary

Kata Chłopców 10 lat

  1. Krzysztof Sarba – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Marcel Pacyna – jaguar Krosno Odrz.
  3. Stanisław Zagrajek – UKS Budo Grodzisk Maz.
  4. Błażej Słupek – Kontra Żary

Kumite Chłopców – 10 lat

  1. Krzysztof Sarba – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Błażej Słupek – Kontra Żary
  3. Marcel Pacyna – jaguar Krosno odrz.
  4. Stanisław Zagrajek – UKS Budo Grodzisk Maz.

Kumite Dziewcząt – 10 -11 lat

  1. Antonina Zembowicz – UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  2. Nikola Seremak – Kontra Żary
  3. Lilianna Nowicka – kontra Zary
  4. Barbara Ochmann – Kontra Żary

Kata Dziewcząt 11 lat

  1. Nikola Seremak – Kontra Żary
  2. Lilianna Nowicka – Kontra Żary
  3. Antonina Zembowicz – UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  4. Barbara Ochmann – Kontra Żary

Kata Chłopców – 11 lat

  1. Jakub Baranowski – Jaguar Krosno Odrz.
  2. Piotr Bizukojć – Kontra Żary
  3. Adam cander – Jaguar krosno odrz.
  4. Tomasz Stuhl – Jaguar Krosno Odrz.

Kumite Chłopców 11 lat

  1. Piotr Bizukojć – Kontra Żary
  2. Stanisław Moniakowski – Kontra Żary
  3. Adam Cander – jaguar Krosno Odrz.
  4. Jakub Baranowski – Jaguar Krosno Odrz.

Kata Chłopców 12-13 lat

  1. Jakub Kwaczyński – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Paweł Jakubowicz – Samuraj Przeźmierowo
  3. Aaron Stankiewicz – UKS Budp grodzisk Mazowiecki
  4. Karol Sakuta – Jaguar Krosno Odrz.

Kumite Chłopców 12-13 lat

  1. Aaron Stankiewicz – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Antoni Moniakowski – Kontra Żary
  3. Wojciech Dziędzioła – Kontra Żary
  4. Jakub Kwaczyński – UKS Budo Grodzisk Maz.

Kata Dziewcząt 12-13 lat

  1. Marta Pietrzak – UKS Budo Grodzisk Maz.
  2. Barbara świątkowska –Samuaraj Przeźmierowo
  3. Klaudia Rosiak – Samuraj Przeźmierowo
  4. Kinga Jakubowska – Jaguar Krosno Odrz.

Kumite Dziewcząt 12-13 lat

  1. Kinga Jakubowska – Jaguar Krosno Odrz.
  2. Klaudia Rosiak – Samuraj Przezimierowo
  3. Celine Wunsche – Kontra Żary
  4. Wiktoria Bryk – UKS Budo Grodzisk Mazowiecki

Kata Chłopców 14-15 lat

  1. Wiktor Koziński – UKS Budo grodzisk Mazowiecki
  2. Mateusz Kaczmarski – UKS Budo Grodzisk Maz.
  3. Marcin Szymański – Kontra Żary
  4. Maciej Zemlich – UKS Budo Grodzisk Maz.

Kumite Chłopców 14-15 lat

  1. Wiktor Koziński – UKS Budo Grodzisk Mazawiecki
  2. Mateusz Kaczmarski – UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
  3. Marcin Szymański – Kontra Żary
  4. Adam Ciechanowicz – Jaguar Krosno Odrz.

wzarach.pl - wydarzenia i imprezy kulturalne w Żarach