W ostatni weekend w Żarach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polska Muaythai IFMA 2018 dla dzieci i kadetów. Rywalizację zdominowali zawodnicy miejscowego Żarskiego Klubu Sportów Walki, który był również organizatorem mistrzostw.

W klasyfikacji drużynowej ŻKSW nie miał sobie równych, zdobywając. Na kolejnych dwóch lokatach uplasowały się Legion Głogów i Octagon Team Kraków, które zdobyły po 14 punktów.

Sześciu zawodników Żarskiego Klubu Sportów Walki zdobyło złote medale: Erwin Semionow (dzieci starsze, +71 kg), Adrian Tomala (kadeci, -67kg), Klaudia Kukuła (dzieci, -34 kg), Szymon Socha (dzieci, – 34 kg), Zuzanna Preisner (dzieci, +60 kg) i Kamil Janik (dzieci, – 56 kg).

Srebrne krążki powędrowały do Jakuba Miciaka (dzieci, -56 kg) i Weroniki Płuciennik (dzieci starsze, +60 kg). Brązowy medal zdobył Remigiusz Dąbrowski (dzieci, – 40 kg).