Aż 45 zawodników z Żar zameldowało się na mecie IV Novita Półmaratonu Zielonogórskiego. Przedstawicieli naszego miasta nie zabrakło oczywiście także na podium. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęli Jadwiga Czerska i Krzysztof Cieślak, natomiast na drugich lokatach uplasowały się Danuta Cieślak i Agata Narejko.

WKRÓTCE OBSZERNA GALERIA ZDJĘĆ Z BIEGU

Wyniki żarskich zawodników:

52. Krzysztof Cieślak (Żary Runners Team) – 01:23:46 (1e M50)
117. Damian Seweryn – 01:29:59 (35e M20)
146. Adam Zakrzewski (Żary Runners Team) – 01:32:32 (69e M30)
209. Mirosław Stachowski (DG RZS 1 – 11DKPanc) – 01:37:21 (5e M50)
221. Tomasz Krzemiński (Żary Runners Team) – 01:37:45 (54e M40)
231. Paweł Motyl – 01:38:39 (55e M20)
327. Krystian Weber – 01:43:19 (146e M30)
399. Stanisław Welke (Parkrun Żary) – 01:46:08 (102e M40)
400. Wojciech Zabłocki – 01:46:09 (94e M20)
410. Łukasz Frątczak – 01:46:44 (175e M30)
422. Jacek Kuros – 01:47:26 (110e M40)
434. Mirosław Wilczyński – 01:47:52 (14e M50)
438. Dominika Rezlerska (Żary Runners Team) – 01:48:00 (11e K20)
465. Przemysław Bosak (KB Siła Żary) – 01:48:50 (195e M30)
477. Danuta Cieślak (Żary Runners Team) – 01:49:35 (2e K40)
489. Grzegorz Ślipko – 01:49:55 (102e M20)
568. Paweł Mleczko – 01:53:19 (239e M30)
576. Mariusz Stężycki – 01:53:42 (242e M30)
616. Jerzy Nowacki (Żary Runners Team) – 01:55:28 (161e M40)
624. Łukasz Wojakowski (Parkrun Żary) – 01:56:04 (259e M30)
726. Piotr Surowiec (Parkrun Żary) – 02:00:11 (296e M30)
728. Albert Warzywoda – 02:00:14 (191e M40)
738. Edward Kosałka – 02:00:32 (35e M50)
754. Hanna Owczarz – 02:01:05 (28e K20)
767. Adam Moniakowski (Żary Runners Team) – 02:01:19 (200e M40)
828. Piotr Żytnik (Batton’s Team) – 02:03:57 (215e M40)
830. Mariusz Ficygowski (Parkrun Żary) – 02:03:58 (217e M40)
856. Marta Wadejsza (Parkrun Żary) – 02:05:28 (51e K30)
864. Marek Gierc (Parkrun Żary) – 02:05:54 (225e M40)
882. Paweł Andrzejewicz – 02:06:45 (337e M30)
887. Ryszard Prosół (Parkrun Żary) – 02:07:04 (45e M50)
895. Agnieszka Swat – 02:07:32 (57e K30)
897. Jadwiga Czerska – 02:07:38 (1e K50)
900. Agata Narejko – 02:07:43 (2e K50)
995. Robert Tychowicz (Batton’s Team) – 02:14:01 (254e M40)
1009. Dariusz Kisielewicz – 02:14:49 (256e M40)
1081. Paweł Kordylewski – 02:20:46 (172e M20)
1083. Małgorzata Mularczyk – 02:20:57 (90e K30)
1092. Ryszard Kamiński (Parkrun Żary) – 02:22:01 (388e M30)
1096. Agnieszka Jackiewicz – 02:22:42 (28e K40)
1097. Małgorzata Kamińska – 02:22:44 (4e K50)
1120. Mieczysław Szklarz (Parkrun Żary) – 02:25:13 (63e M50)
1134. Sławomir Czarnota (Żary Runners Team) – 02:26:53 (396e M30)
1151. Lidia Nadolna (Parkrun Żary) – 02:31:00 (103e K30)
1152. Mieczysław Remez – 02:31:00 (400e M30)


wzarach.pl - wydarzenia i imprezy kulturalne w Żarach