Czterech zawodników Agrosu w ostatni weekend reprezentowało nasze miasto podczas Mistrzostw Polski młodzików w lekkiej atletyce, które odbyły się w Bełchatowie. Dla całej czwórki był to debiut na zawodach tej rangi.

Siódme miejsce w biegu na 110 metrów przez płotki zajął Filip Radzimski, który jednocześnie ustanowił nowy klubowy rekord – 15,63.

W biegu na 1000 metrów 18. miejsce z wynikiem 2.51,16 zajął Kamil Biernat, natomiast Kamil Hirsch uplasował się na 24. miejscu w biegu na 600 metrów z czasem 1.31,34.

W dwóch konkurencjach startowała Anna Caruk. W biegu na 80 metrów przez płotki zajęła 22. miejsce, natomiast w rywalizacji na 200 metrów przez płotki, prowadząc zahaczyła o płotek i się przewróciła.