Tradycyjnie już liczna reprezentacja żarskich biegaczy na zakończenie sezonu zameldowała się w Jeżowie Sudeckim, gdzie wystartowała w wymagającym biegu górskim Ledwie Dycha RuneXTreme. Wystartowała i zdominowała rywalizację.

Biegacze z Żar licznie zameldowali się na podium imprezy. W swoich kategoriach pierwsze miejsca zajęli Katarzyna Malinowska-Nguyen, Waldemar Pitala i Krzysztof Cieślak, na drugich miejscach uplasowali się Dominika Rezlerska, Kamila Krzemińska-Bielak, Mateusz Wisz i Bartosz Grzegorczyk, natomiast trzecią lokatę zajął Sebastian Welke.

Wyniki żarskich biegaczy w Ledwie Dycha RuneXTreme:

KOBIETY

5. Katarzyna Malinowska-Nguyen (Parkrun Żary) – 54:00 (1e K40)
7. Kamila Krzemińska-Bielak – 54:16 (2e K40)
12. Dominika Rezlerska (Żary Runners Team) – 59:38 (4e K18)
13. Agnieszka Swat – 59:42 (6e K30)
23. Aleksandra Glóra – 1:03:59 (13e K30)
30. Małgorzata Cegielska – 1:05:19 (19e K30)
34. Anna Rotkis-Dziadul (Żary Runners Team) – 1:06:55 (8e K40)
51. Sylwia Bosak (Magorex/KB Siła Żary) – 1:21:09 (30e K30)

MĘŻCZYŹNI

7. Mateusz Wisz (Agros Żary) – 42:39 (3e M18)
8. Sebastian Welke (Żary Runners Team) – 42:48 (4e M18)
10. Waldemar Pitala (Żary Runners Team) – 43:13 (1e M40)
14. Bartosz Grzegorczyk (Żary Runners Team) – 44:35 (2e M40)
15. Krzysztof Cieślak (Żary Runners Team) – 45:15 (1e M50)
22. Artur Przybysz (Parkrun Żary) – 48:19 (6e M40)
24. Stanisław Welke (Żary Runners Team) – 48:55 (7e M40)
28. Mariusz Stężycki (Żary Runners Team) – 49:56 (9e M40)
29. Artur Stężycki – 50:32 (11e M30)
30. Marcin Grześkowiak (Żary Runners Team) – 51:00 (12e M30)
48. Tomasz Krzemiński (Żary Runners Team) – 54:02 (16e M40)
54. Krzysztof Skałacki – 55:40 (24e M30)
55. Tomasz Matysiak (Żary Runners Team) – 55:58 (19e M40)
68. Bartłomiej Szymczak (Parkrun Żary) – 58:19 (28e M30)
92. Krzysztof Wąsowicz (Żary Runners Team) – 1:00:57 (39e M30)
93. Mateusz Morawski (Żary Runners Team) – 1:00:57 (11e M18)
98. Paweł Andrzejewicz (Żary Runners Team) – 1:02:08 (43e M30)
108. Andrzej Siwik – 1:04:33 (40e M40)
109. Robert Konieczny – 1:04:42 (44e M30)
112. Marcin Mondorowicz (Żary Runners Team) – 1:05:19 (46e M30)
114. Ryszard Kamiński (Parkrun Żary) – 105:37 (42e M40)
118. Krzysztof Danielak (Team Danlak) – 1:06:53 (8e M50)
130. Adrian Sielski (Żary Runners Team) – 1:11:09 (17e M18)
133. Leszek Brzeziński (Parkrun Żary) – 1:11:38 (6e M50)
134. Dawid Pękała (Żary Runners Team) – 1:12:35 (49e M40)
136. Daniel Burzyński (Parkrun Żary) – 1:13:04
140. Przemysław Bosak (Magorex/KB Siła Żary) – 1:21:09 (55e M30)

>> GALERIA ZDJĘĆ <<


wzarach.pl - wydarzenia i imprezy kulturalne w Żarach